301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Astroloji

 

 

Akrep 2022-09-29
Bugün bir mola vermek isteyebilirsiniz. Ama bunu yaparken çevrenize ve işinize olan sorumluluklarınızı da hesaba katmalısınız. Takıntılı olduğunuz konularda kendinize zaman tanıyın. Bu sayede bırakmak ve tutmak arasında gidip geldiğinizde süreci daha iyi anlama fırsatı bulabilirsiniz.
Aslan 2022-09-29
Kendine zaman ayırmak ve bencillik arasındaki çizgiyi bulmanız gerekebilir. İnsanlar üzerinde bıraktığınız etkinin ne olduğunu iyi anlamalısınız. İkili görüşmelerde kelimelerinizi ve üslubunuzu dikkatli seçin.
Balık 2022-09-29
Günlük akışınızı olumsuz yönde etkileyen ilişkiler üzerine düşünebilirsiniz. Hayatınızın temel kurallarını ve değerlerini uygulamanız zorlaşıyorsa bunda çevreniz kadar sizin tutumlarınız da önemli olabilir. Bir özeleştiri yapın ve gidişatın size kattığı iyi yönleri daha çok ortaya çıkarın.
Başak 2022-09-29
Motivasyonunuzu olumsuz tecrübelerinizden alabilirsiniz. Yaşadıklarınızın etkisini bilmek, bunlara bir daha sebebiyet vermemek için sizi harekete geçirecektir. Doğru bildiğinizden, gerçekten doğru olandan vazgeçmeden sorumluluklarınıza odaklanmalısınız.
Boğa 2022-09-29
Yaklaşımlarınızda değişiklikler yapmanız gerekebilir. Farklı fikirlere ve size önerilen konulara açık olmalısınız. Gerek özel gerekse sosyal hayatınızda bugün karşılaşacağınız konularda, kendi fikrinizde ısrar etmemenizde fayda var. Taşınma ve gayrimenkul işlemlerinizde bütçenize göre hareket etmelisiniz.
İkizler 2022-09-29
Fikirleriniz ütopik bulunabilir. Yakın çevreniz ya da iş yaptığınız kişilerle uzlaşma sağlamak konusunda, mevzu bahis ve koşullar ne ise ona göre hareket etmenizde fayda var. Araştırmalarınızı sadece kendi düşüncelerinize göre değil, içinde bulunduğunuz duruma göre de yapmalısınız.
Koç 2022-09-29
Kendinizi ilerlediğiniz yolda engelleyen insanlardan ve durumlardan uzak tutmalısınız. Planlarınızı ya da hislerinizi, herkese açmamanız gerektiğini fark ediyorsunuz. Bugün hayatınızla ilgili bazı elemeler için düşünmeye zaman ayırabilirsiniz.
Kova 2022-09-29
İş konusunda doğru kararlar almak için bazı noktalarda sorumluluğu kendi elinizde tutabilirsiniz. Kimsenin etkisi altında olmadığınızda durumu daha iyi görebilir ve çözüm üretebilirsiniz. Bunun farkında olmak, size kendi kararlarınız ve hedeflerinizin önemini bir kez daha hatırlatacaktır.
Oğlak 2022-09-29
Ailenizin isteklerine zaman ve bütçe ayırmanız gerekebilir. Herkesin iyi hissettiği, sizin de hissedeceğiniz bir ortam kurulması konusunda çabalarınız değer bulabilir. Sadece bu dengeyi bulmak adına gereksiz ve aşırı harcamalardan uzak durmaya dikkat etmelisiniz.
Terazi 2022-09-29
Arkadaş çevrenizde adınızdan söz ettirebilirsiniz. Önemli görüşmeler ve işbirlikleri bugün daha belirgin hale gelebilir. Yaşadığınız sorunları bilerek hareket ettiğinizde, törpülemeniz gereken noktaları da daha net bir şekilde görebilirsiniz.
Yay 2022-09-29
Eğitim ve yeni iş çalışmaları konusunda maddi durumunuzu da gözden geçirmelisiniz. Bütçenize uygun ve bu yatırıma değer gördüğünüz noktalarda daha sistemli ve akılcı bir plan yapmalısınız. Bu noktada gerekirse bir arkadaşınızdan ya da bir uzman destek almak faydalı olabilir.
Yengeç 2022-09-29
Değer vermekle ilgili bazı acı tecrübelerinizi düşünebilirsiniz. Sorunu çözmeye kendinize verdiğiniz değerle başlıyorsunuz. Dürtüsel hareket etmek yerine, işinizin gerektirdiği şekilde olaylara yaklaşmalısınız. Bu size maddi ve manevi kazanım yolları açacaktır.

 

 

Kaynak: 2022-09-29

 

Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
İstanbul

Güncelleme: 05.07.2022
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Arşiv Arama
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı